ÖVRIGT / Leksaker / Leksakshäst 12213451
nr 1221 3451
Leksakshäst
Trä. Längd: 65, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:23:34
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Leksakshäst
Kondition: slitage, skador
nr 1221 3451
Leksakshäst
Trä. Längd: 65, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 3 december 2018 |